Grad Opatija
Službene stranice

Radna tijela GV-a

Radna tijela Gradskog vijeća Opatije u mandatu 2017. – 2021.

Ocjenjivački sud za dodjelu javnih priznanja Grada Opatija

PREDSJEDNIK

ANA PUŽ KUKULJAN, Opatija, M. Tita 116

ČLANOVI

DIANA MILANOVIĆ, Opatija, Antona Raspora 1

 

BILJANA ŠUŠA, Opatija, Radnička 6

 

ROMINA ALKIER, Ika, Borisa Zdrinščaka 7

 

HELENA NALIS, Opatija, St. M. Krleže 5

 

JAN BERND URBAN, Veprinc, Kolavići 12

 

GORAN CRNKOVIĆ,Opatija, M. Tita 25

 

MAJA MIHELČIĆ, Veprinc, Guštići 3

 

NEVA SLANI, Opatija, M. Tita 210

Odbor za sport i tehničku kulturu

PREDSJEDNIK

IGOR PUŽ, Veprinca, Pehji 2

ČLANOVI

JURAJ DIVJAKINJA, Opatije, Emila Bošnjaka 5

 

MARTINA MILEKOVIĆ, Opatije, Joakima Rakovca 28

 

DRAGUTIN ŠUKER, Veprinca, Zagrad 58

 

KRISTIJAN KOMEL, Opatije, Put uz Dol 8

Komisija za predstavke i pritužbe

PREDSJEDNIK

Dr.sc. ANDREJA RUDANČIĆ, Opatije, Stubište Adeline Del Mestri 3

ČLANOVI

IVAN BRGULJAN, Opatije, Nova cesta 146/1

 

.SINIŠA ČULIĆ, Opatije, Mileve Sušanj 1

 

.JELENA ŽIVANOVIĆ, Opatije, Put za Trbuhovac 4

 

MARIJA ALKIER,Ike, Borisa Zdrinšćaka 7

 

Gradsko povjerenstvo za procjenu šteta od elementarnih nepogoda

PREDSJEDNIK

 NEVIO FILČIĆ, Opatija, Andrije Štangera 62

ČLANOVI

 IVA NEGRO, Opatija, Dr. Vande Ekl 6

 

 MARIO JAKOTIĆ, Dobreć, Dobreć 33

 

  FRAN PRIMORAC, Opatija, A. Mihića 4, 

 

 KRISTIAN TONČIĆ, Opatija, Veprinački put 6 

Komisija za Statut, Poslovnik i normativnu djelatnost

PREDSJEDNIK

 Dr. sc. ROBERT KURELIĆ, Opatija, m. Tita 120

ČLANOVI

 ALDO SIMPER, Opatija, Davorina Trinajstića 33

 

 IVAN VIDAKOVIĆ, Opatija, dr. ivana Poščića 33

 

 FILIP VLAH, mag. iur, Opatija, Varljenska cesta 6

 

 Dr DARKO EKL, Pobri, Put za Matulji 19

Komisija za izbor i imenovanje 

PREDSJEDNIK

 FERNANDO KIRIGIN, Opatija, Ive Kaline 3

ČLANOVI

 GORDANA GRGURINA, Opatija, dr. Matka Laginje 22

 

 IGOR PUŽ, Veprinac, Pehji 2

 

 VLADIMIR BRNEČIĆ, Opatija, I. Istarske čete 3

 

 MARKO ČORIĆ, Opatija, Joakima Rakovca 16

Mandatna komisija

PREDSJEDNIK

 NEVEN VARLJEN, Opatija, m. Tita 21

ČLANOVI

 ANA PUŽ KUKULJAN, Opatija, m. Tita 116/001

 

 BRANKO PERIŠA, Poljane Babiloni 108

Komisija za imenovanje i preimenovanje ulica     

PREDSJEDNIK

NEVEN VARLJEN iz Opatije, Maršala Tita 21

ČLANOVI

DINA ORLIĆ iz Opatije, Prolaz Matka Brajše 14

 

SARA SUŠANJ iz Opatije, Mileve Sušanj 6

 

BRANKO MILOVANOVIĆ iz Opatije, Primorska 21

 

BORIS LAGINJA iz Opatije, Ulica Palmi 2

Komisija za pitanje boraca antifašističkog i Domovinskog rata

PREDSJEDNICA

ANA PUŽ KUKULJAN iz Opatije, Maršala Tita 116

ČLANOVI

OLEG MANDIĆ iz Opatije, Maršala Tita 212

 

SUZANA CVJETKOVIĆ iz Opatije, Matuljska cesta 5

 

DRAGAN KRŠANAC iz Opatije, Nova cesta 206

 

MARIN CVETKOVIĆ iz Opatije, Davorina Trinajstića 5

Odbor za stambeno-komunalna i imovinsko-pravna pitanja

PREDSJEDNIK

DUŠAN MUŠĆO iz Opatije, Kumičićeva 3

ČLANOVI

DUŠAN KOTUR iz Opatije, Davorina Trinajstića 1

 

ALEKSANDAR POPADIĆ iz Matulja, Ulica Dragi 16

 

MLADEN ŽIGULIĆ iz Opatije, Stubište Baredi 5

 

ALMIR MASLIĆ iz Opatije, Matuljska cesta 2c

Odbor za međunarodnu, međužupanijsku, međugradsku i međuopćinsku suradnju

PREDSJEDNIK

VEDRAN KRUŽIĆ iz Opatije, Dr. Ivana Poščića 5

ČLANOVI

ALEKSANDAR VIGNJEVIĆ iz Opatije, Put za Forticu 12a

 

MIRKO BULIĆ iz Opatije, Dragi 6b

 

DAVID KURTI, iz Opatije, Prolaz Matka Brajše 3

 

ISIDORA RAJKOVIĆ iz Ičića, 1. Maja 6

Odbor za pitanja nacionalnih manjina, ljudska prava i nevladine udruge

PREDSJEDNIK

ANDREJ POŠČIĆ iz Opatije, Ulica 9. rujna 11

ČLANOVI

MIRABEL BAŠTINAC iz Opatije, Varljenska cesta 7 A

 

MILE BASARIĆ iz Opatije, Antona Raspora 2

 

DAVID PERIŠIĆ iz Dobreća, Dobreć 15/C

 

PATRIZIA KLAUSBERGER iz Opatije, I. Istarske čete 11

Odbor za društvene djelatnosti

PREDSJEDNIK

GORDANA GRGURINA iz Opatije, Dr. Matka Laginje 22

ČLANOVI

SARA SUŠANJ iz Opatije, Mileve Sušanj 6

 

dr.sc. NEVA SLANI, iz Opatije, Maršala Tita 210

 

dr.sc. DINA ŠVERKO iz Opatije, Pavlovac 7

 

ELIANA ČAVRAK iz Opatije, Kosićevo 6

Odbor za prostorno uređenje, planiranje i zaštitu okoliša

PREDSJEDNIK

FERNANDO KIRIGIN iz Opatije, Ive Kaline 3

ČLANOVI

BRUNO STARČIĆ iz Opatije, Matka Brajše 18

 

DAVOR ŠPRAJC iz Opatije, Vladimira Nazora 10

 

MARKO ĆORIĆ iz Opatije, Joakima Rakovca 16

 

ZLATOMIR PREBILIĆ iz Opatije, Vinka Zamlića 14

Odbor za proračun i financije

PREDSJEDNICA

ANA PUŽ KUKULJAN iz Opatije, Maršala Tita 116

ČLANOVI

BRANKO PERIŠA iz Ičića, Poljane, Babiloni 109

 

VEDRAN KRUŽIĆ iz Opatije, Dr. Ivana Poščića 5

 

MARIN STARČIĆ iz Ičića, Poljanska cesta 63

 

MARIJA KINKELA iz Ičića, Poljanska cesta 14

Etički odbor

PREDSJEDNIK

MELINDA KOSTELAC iz Opatije, Stubište dr. Vande Ekl 15

ČLANOVI

dr.sc. ZORICA SERGO iz Ičića, Veprinac-Slavići 19

 

IGOR PUŽ iz Ičića, Veprinac, Pehji 2

Uređivački savjet lista Opatija

PREDSJEDNIK

ANDREJ POŠČIĆ iz Opatije, Ulica 9. Rujna 11

ČLANOVI

IVONE ŠABARIĆ RUBEŠA iz Opatije, Maršala Tita 114

 

ALESSANDRA SELAK iz Opatije, Andrija Štangera 62

 

dr.sc. ANA POŠČIĆ iz Opatije, Dr. Ivana Poščića 5

 

ELENA BONAS iz Opatije, Put uz Dol 13

Povjerenstvo za ravnopravnost spolova 

PREDSJEDNIK

DRAŽEN TURINA iz Opatije, Veprinački put 24

ČLANOVI

MAJDA VIČIĆ iz Matulja, Pobri, Pužev Breg 12

 

NERA BRAJAN MILETIĆ iz Lovrana, Oprić, Put Perišići 3A

 

PATRICIJA SELIHAR iz Opatije, Dobreć, Lovranska Draga 32/c

 

SMILJA SELAK iz Opatije, Andrije Štangera 62

Vijeće za dodjelu koncesijskih odobrenja

 

DANKO ŽITINIĆ iz Matulja, Pužev Breg 33

 

BRUNO STARČIĆ iz Opatije, Matka Brajše 18

 

JADRAN RUBEŠA iz Opatije, Giuseppe Verdi 21