
Jerry Ricks Blues festival okuplja glazbenike i ljubitelje blues glazbe iz cijelog svijeta i stvara jedinstveno iskustvo koje se ne zaboravlja lako, prilika da uživate u nevjerojatnim izvedbama i osjetite duboku emociju koju blues glazba pruža, pjesme koje govore o ljubavi, boli, gubitku i nadi.
Priča započinje s američkim blues glazbenikom, Jerry Ricksom, koji je našao svoj dom u malom hrvatskom gradiću Kastvu. Kastav je postao njegov dom i mjesto na kojem je počeo utjecati na lokalnu blues glazbenu scenu. Kastav Blues Festival osnovan je 2008. godine u njegovu čast, a kasnije se spojio s Opatija rivijera blues festivalom i postao Jerry Ricks Blues Festival.
Ove godine u sklopu Jerry Ricks Blues Festival na maloj sceni Ljetnoj pozornice nastupaju Pussy Wagons (IT) i Mike Sponza (IT).
Ulaz slobodan.
Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici.