
DND popodne za obitelj ispunjeno igrom i druženjem
“Društvo „Naša djeca“ Opatija organiziralo je još jedno veselo i sadržajno DND popodne za obitelj, manifestaciju koja je okupila velik broj djece, roditelja i članova
Dječje gradsko vijeće u sklopu svog djelokruga rada:
Mihael Šorić je novi dječji gradonačelnik Grada Opatije, odlučili su većinom glasova vijećnici 15. saziva Dječjeg gradskog vijeća na konstituirajućoj sjednici održanoj 30. travnja 2025. u Gradskoj vijećnici.
Mihael je učenik 6.a razreda Osnovne škole „R. K. Jeretov”, a u kandidaturi za dječjeg gradonačelnika izabran je između devet prijavljenih kandidata.
Opatijski dječji gradski vijećnici su: Leon Stjepanović i Mia Volarić iz 4.c, Sara Bajčić i Dora Vignjević iz 5.a, Franka Prodić i Valentina Mrkušić iz 5.b, Roko Šobot i Emili Jaklin iz 5.c, 6.a razred predstavljaju Mihael Šorić i Vita Pirić, 6.c Marija Josipović i Gabriela Stupičić, 7.a Vito Brkljačić i Lana Golubović, 7.b Ante Fantov i Adrian Alempijević te 7.c Leon Malič i Nola Varljen. Iz Osnovne škole Viktora Cara Emina Lovran (učenici koji žive na području Opatije) izabrani su Nina Kert iz 6. razreda i Jan Staničić iz 4. razreda.
Na sjednici su vijećnici DGV-a glasali za projekt koji će provoditi za vrijeme trajanja svoga mandata i izabrali temu „Odrastimo sigurno u virtualnom svijetu“.
–

“Društvo „Naša djeca“ Opatija organiziralo je još jedno veselo i sadržajno DND popodne za obitelj, manifestaciju koja je okupila velik broj djece, roditelja i članova

Društvo „Naša djeca“ Opatija zajedno s 15. sazivom Dječjeg gradskog vijeća Grada Opatije ugostilo je vijećnike i članove dječjeg foruma iz Društva „Naša djeca“ Varaždin.

Vijećnici 15. saziva Dječjeg gradskog vijeća Opatija danas su proveli aktivni radni dan u Zagrebu. Posjetili su Hrvatski sabor, gdje su potpredsjednici Sabora Sabini Glasovac

Na drugoj sjednici Dječjeg gradskog vijeća, prvoj radnoj nakon konstituiranja novog XV. saziva, vijećnici su aktivno sudjelovali u raspravi i postavili nekoliko pitanja gradonačelniku i

Od 1. do 3. u sjedištu Ujedinjenih naroda u Ženevi održan je radni sastanak posvećen donošenju novog Fakultativnog protokola uz Konvenciju UN-a o pravima djeteta,

Vijećnici 15. saziva Dječjeg gradskog vijeća Grada Opatije u pratnji mentorice Antonije Katić, posjetili su danas Grad i gradsku upravu gdje su njihovi domaćini bili
Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici.