UO za komunalni sustav i zaštitu okoliša

PROČELNIK

Filip Vlah, mag. iur., univ.spec.crim.

tel. 051 680 129
e-mail: filip.vlah@opatija.hr

ODSJEK ZA KOMUNALNO-PRAVNE I POMOĆNE POSLOVE

VODITELJICA ODSJEKA
Ksenija Gunja, dipl. iur.
tel. 051 680 122
e-mail: ksenija.gunja@opatija.hr

SAVJETNIK ZA KOMUNALNO-PRAVNE POSLOVE

Miljenko Ujčić, dipl. iur.

tel. 051 680 134
e-mail: miljenko.ujcic@opatija.hr

VIŠA STRUČNA SURADNICA ZA KOMUNALNO-PRAVNE POSLOVE

Barbara Sušanj, dipl. iur.
tel. 051 680 123
e-mail: barbara.susanj@opatija.hr

VIŠA STRUČNA SURADNICA ZA KOMUNALNO-PRAVNE POSLOVE

Petra Pavić, dipl. iur.
tel. 051 680 123
e-mail: petra.pavic@opatija.hr

REFERENTICA II

Lucija Klanjac

tel. 051 680 129
e-mail: lucija.klanjac@opatija.hr

ODJELJAK PROMETNOG I KOMUNALNOG REDARSTVA

VODITELJ ODJELJKA

Zoran Barbalić, bacc. admin. publ.

tel. 051 680 162      mob. 098 876 913
e-mail: zoran.barbalic@opatija.hr

REFERENT – KOMUNALNI REDAR

Dean Sanković

mob. 098 212 697
e-mail: dean.sankovic@opatija.hr

REFERENT – KOMUNALNI I PROMETNI REDAR

Milan Korenjak

mob. 099 292 3473
e-mail: komunalno.redarstvo@opatija.hr

REFERENT – PROMETNI REDAR

Nereo Karabaić
mob. 099 227 1378
Dežurni broj komunalnih i prometnih redara:  099 392 3271 

TEHNIČKI ODSJEK

VODITELJ ODSJEKA
Vjekoslav Osojnak, mag. ing. aedif.

tel. 051 680 112
e-mail: vjeko.osojnak@opatija.hr

VIŠI STRUČNI SURADNIK ZA TEHNIČKE POSLOVE

Matej Popeškić, mag. ing. aedif.

tel. 051 680 113
e-mail: matej.popeskic@opatija.hr

VIŠI STRUČNI SURADNIK ZA TEHNIČKE POSLOVE

Tin Rudan, mag. ing. aedif.

tel. 051 680 113
e-mail: tin.rudan@opatija.hr

VIŠI STRUČNI SURADNIK ZA POSLOVE INVESTICIJSKOG ODRŽAVANJA

Aleksandar Martinovski, dipl. ing. građ.

tel. 051 680 108
e-mail: aleksandar.martinovski@opatija.hr

VIŠI REFERENT ZA TEHNIČKE POSLOVE

Ervin Renko, ing. građ.

tel. 051 680 110
e-mail: ervin.renko@opatija.hr

VIŠI STRUČNI SURADNIK ZA TEHNIČKE POSLOVE

Željko Harbaš

tel. 051 680 115
e-mail: zeljko.harbas@opatija.hr

Search
Generic filters
Promijeni veličinu teksta
Promijeni kontrast
Opatija