Jutros je u uredu gradonacelnika održan IV. kolegij gradonacelnika Ive Dujmica i njegovih zamjenika sa procelnicima odjela gradske uprave i suradnicima na kojem su pretežno dominirale diskusije vezane uz oblikovanje tema koje se odnose na predstojecu radnu sjednicu Gradskog vijeca Opatije. Tako je danas definiran prijedlog odluke o izmjenama i dopunama odluke o socijalnoj skrbi i zdravstvenoj zaštiti, kao i prijedlog izmjene i dopune odluke o utvrdivanju mjerila za naplatu usluga Djecjeg vrtica Opatija od roditelja – korisnika usluga, koji ce se uputiti vijecnicima na usvajanje na narednoj radnoj sjednici Gradskog vijeca. Prijedlog je usuglašen nakon što je okoncano javno savjetovanje, te su prije oblikovanja konacnog teksta prijedloga uvaženi prijedlozi pristigli od javnosti. Uz to, na sjednici ce se naci i Informacija o troškovima izgradnje KTC-a Gervais te tijeku postupka angažiranja neovisne revizije, što je iniciralo Gradsko vijece u prethodnom sazivu.
IV. kolegij gradonačelnika: raspravljano o definiranju prijedloga odluka za sjednicu Gradskog vijeća
