Opatijski kukali danas nakon zdravice gradonacelnika i gostiju na terasi hotela Kvarner, tradicionalnim kupanjem u moru pred Slatinom obilježili su prvi dan sijecnja i pocetak nove godine. Ni ova prigoda nije prošla bez nazdravljanja sa šampanjcem, ali ovoga puta medu morskim valovima. Hrabre kukale pratili su brojni posjetitelji sa obalne šetnice i plaže Slatina.
Opatijski kukali čestitali Novu i otvorili sezonu kupanja
