Povodom obilježavanja Dana oslobodenja Opatije, 27. travnja, danas je prije podne delegacija Grada Opatije predvodena zamjenikom gradonacelnika Fernandom Kiriginom položila vijence kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u Opatiji, kod centralnog obilježja boraca Drugog svjetskog rata na groblju Opatija, kao i kod Centralnoga križa na groblju Opatija, a potomi kod spomenika poginulih hrvatskih branitelja u Volosku. Cvijecem, paljenjem svijeca i minutama šutnje odana je pocast svim žrtvama što su položili svoje živote boreci se za slobodu i kvalitetne vrijednosti, a te žrtve ne smijemo repustiti zaboravu, naglasio zamjenik Krigin.
Obilježen Dan oslobođenja Opatije
