U Veprincu je jucer održana tradicionalna prvomajska proslava Medunarodnoga praznika rada na kojoj se gostima prigodnim rijecima obratio opatijski gradonacelnik Ivo Dujmic. Kljucna je njegova poruka sa jucerašnjeg skupa u Veprincu da samo udruženi možemo graditi bolju buducnost. Inace, proslava je ove godine zapocela pohodom na Veprinac iz Opatije u prijepodnevnim satima, a na centralnom dijelu slavlja nastupili su Puhacki orkestar Lovran, Mješoviti pjevacki zbor Maestral, dok su u zabavnom dijelu programa gosti kušajuci fažol, kojeg su se porcije dijelile, zabavljali uz Trio Asi.
Proslavljen Međunarodni praznik rada
