Dom umirovljenika Volosko danas je uprilicio prigodno predblagdansko slavlje, pripremivši za svoje kroisnike bogat glazbeno scenski program, u kojem je nastupio zbor korisnika Doma, kao i njihova scenska grupa, ali i Joso Butorac te Klapa Opatija. Prije svega, šticenike Doma zabavio je skec koji su kao i svake godine pripremili agilni clanovi dramske skupine, a atmosferu je na zvidan nivo podigao Joso Butorac svojim izvodenjem pjesama, nakon što su je zagrijali clanovi Klape Opatija. Na pocetku proslave gradonacelnik Ivo Dujmic obratio se raspoloženom auditoriju, cestitavši im predstojece blagdane te poželjevši im svako dobro u narednoj 2017. godini. Dom umirovljenika Volosko, i ove je kao i niz godina do sada, priredio sjajan program, koji nikoga zbog originalnosti u pristupu i interpretaciji i posvecenosti sadržaju ne ostavlja ravnodušnim.
Predblagdansko slavlje u Domu umirovljenika Volosko
