U Kulturnom domu Zora jucer je održana promocija spota „Štenta j' bil v' Amerike“ Folklornog ansambla Zora iz Opatije. Strucni voditelj Ansambla, Gabriel Funaric, na promociji je upoznao prisutne kako je nastala koreografija te kako su se sakupljali materijali na terenu. Osim specificnih vizura Opatije, u spotu su zastupljene pjesme opatijskog zaleda i Istre koje izvodi orkestar FA Zora. Spot je moguce vidjeti na LINKU https://drive.google.com/file/d/0B_snistmySDhUnJraVYzTW1Bemc/view?pli=1
Predstavljen prvi spot opatijskih Zoraša
