Tradicionalno predblagdansko druženje s novinarima

Tradicionalno druženje gradonacelnika Ive Dujmica i predsjednika Gradskog vijeca Opatije Viktora Peršica održano je u predblagdansko vrijeme u restoranu Evergreen na Voloskom. Na prijemu je bilo oko pedesetak predstavnika medijskih kuca a gradonacelnik im je u kratkom pozdravnom govoru, sumirajuci godinu iza nas, rekao i da  osam godina ponavlja isto – kako je sve zacrtano i izvršeno. Druženju su pristustvovali i zamjenik gradonacelnika Opatije Fernando Kirigin, te predstavnici gradske uprave. Peršic je dodao kako geopoliticka situacija ove godine nije izgledala dobro, ali je našem gradu donijela rekordnu turisticku godinu.

Opatija