Gradonacelnik Ivo Dujmic u društvu svojih zamjenika Fernanda Kirigina i Marine Gašparic, te procelnika odjela gradske uprave, voditelja odsjeka u odjelima, zatim direktorom tvrtke Parkovi i njihovih suradnika, te drugih održao je danas kolegij na terenu. Obilazak terena ukljucivao je više lokacija na podrucju grada, a posebno njegova zaleda gdje se planiraju odredeni zahvati ili su potrebna odredena ulaganja, ili pak onih lokacija, poput opatijske luke gdje su radovi nulte faze (izgradnja gata za privez turistickih brodova) vec u tijeku. Kolegij na terenu dio je pripremnih aktivnosti nužnih pri kvalitetnoj izradi prijedloga proracuna Grada Opatije za 2016. kao i proracunskih projekcija za naredne dvije godine.
GRADONAČELNIK ODRŽAO TERENSKI KOLEGIJ
