Gradska knjižnica i čitaonica “Viktor Car Emin” obavještava o prelasku na ljetno radno vrijeme.
Od srijede 1. srpnja Gradska knjižnica Opatija prelazi na ljetno radno vrijeme (rad u jednoj smjeni) sve do ponedjeljka 31. kolovoza kada se vraća redovnom radnom vremenu.
U navedenom razdoblju Knjižnica će za korisnike biti otvorena prema sljedećem rasporedu:
pon-sri-pet od 8:00 do 14:00 sati
uto-čet od 14:00 do 20:00 sati
te subotama od 8:00 do 13:00 sati.
