Gradonačelnik Dujmić u posjeti veleposlanici SAD-a

Gradonacelnik Ivo Dujmic danas popodne odlazi u Zagreb kako bi se susreo s veleposlanicom SAD-a u Republici Hrvatskoj NJ.E. Juliete Valls Noyes u rezidenciji veleposlanice SAD-a. Povod je konferencija Smart city. 

Opatija