Na jucerašnjoj sjednici Povjerenstva za postupak procjene utjecaja na okoliš zahvata dogradnje Luke Opatija, održanoj u Zagrebu, kojeg je clan i gradonacelnik Ivo Dujmic, Povjerenstvo je donijelo pozitivno mišljenje. To znaci da mjerodavni mogu krenuti u proceduru ishodovanja lokacijske dozvole za projekt dogradnje Luke Opatija.
Povjerenstvo usvojilo pozitivno mišljenje oko projekta dogradnje luke Opatija
