Pucar i Wu pobjednici 3. Milenij Opena u stolnom tenisu

Hrvatski stolnotenisac Tomislav Pucar i americka stolnotenisacica Yue Wu pobjednici su 3. Medunarodnog turnira u stolnom tenisu Opatija Milenij Open, koji se od cetvrtka do nedjelje održavao u opatijskoj Sportskoj dvorani Marino Cvetkovic. Americko-hrvatskim muškim i ženskim finalom završen je cetverodnevni stolnoteniski turnir u organizaciji STK „Opatija 08“, Hrvatskog stolnoteniskog saveza i tvrtke TTM iz Njemacke koji je okupilo 400 sportaša iz 16 zemalja Europe, Amerike i Azije. Tijekom prva tri dana natjecanja snage su odmjeravale mlade uzrasne kategorije, a u subotu popodne i nedjelju ujutro na sportsku scenu stupili su seniori.  U finalu seniorki Wu je slavila nad Varaždinkom Ivanom Malobabic, a na trece mjesto plasirale su se hrvatske predstavnice Mirela ?urak i Klara Cakol. Pucar je u finalu uvjerljivo pobijedio Amerikanca Jha Kanaka, dok su trece mjesto osvojili Darko Jorgic i Deni Kožul iz Slovenije. Priznanja i novcane nagrade najuspješnijima urucili su zamjenik gradonacelnika Emil Priskic, predsjednik HSTS-a Renato Cengic i tajnik Sportskog saveza grada Opatije Branko Mocibob.