Svečana sjednica Gradskog vijeća u povodu Dana Grada

U povodu obilježavanja Dana Grada Opatije sutra, u cetvrtak, 21. srpnja održava Svecana sjednica Gradskog vijeca Opatije s pocetkom u 19 sati. Sjednica ce se održati u kongresnoj sali Hotela Royal.. Nazocnima ce se prigodnim govorima obratiti predsjednik Gradskog vijeca Grada Opatije prof.dr.sc.Viktor Peršic, te gradonacelnik Opatije Ivo Dujmic, ta potom ce uslijediti dodjela javnih priznanja Grada Opatije.

Opatija