Tradicionalno druženje gradonacelnika Ive Dujmica i predsjednika Gradskog vijeca Opatije Viktora Peršica održano je u predblagdansko vrijeme u restoranu Evergreen na Voloskom. Na prijemu je bilo oko pedesetak predstavnika medijskih kuca a gradonacelnik im je u kratkom pozdravnom govoru, sumirajuci godinu iza nas, rekao i da osam godina ponavlja isto – kako je sve zacrtano i izvršeno. Druženju su pristustvovali i zamjenik gradonacelnika Opatije Fernando Kirigin, te predstavnici gradske uprave. Peršic je dodao kako geopoliticka situacija ove godine nije izgledala dobro, ali je našem gradu donijela rekordnu turisticku godinu.
Tradicionalno predblagdansko druženje s novinarima
