NULL
Reagiranje gradonačelnika: “Podnijet ću kaznenu prijavu DORH-u povodom lažnih optužbi SDP-a”
reagiranje gradonacelnika Ive Dujmica na priopcenje SDP-a: Opatijci žele kampanju rezultata, ne laži i kleveta
reagiranje gradonacelnika Ive Dujmica na priopcenje SDP-a: Opatijci žele kampanju rezultata, ne laži i kleveta